LEDVANCE Systém LED pásov

TAK FLEXIBiLné Ako Vaše požiadavky

Kvalita a funkčnosť je na prvom mieste. Náš systém LED pásikov vám ponúka presne to, čo potrebujete, aby ste splnili svoje rôzne požiadavky - nekomplikované a profesionálne. Portfólio zodpovedajúcich elektronických komponentov pokrýva extrémne širokú škálu aplikácií. Všetko perfektne zladené, flexibilné, spoľahlivé a ľahko ovládateľné. Navyše záruka až päť rokov a vynikajúci zákaznícky servis, ktorý je k dispozícii kedykoľvek.

EC Wave 2

DIFFERENT LIGHT COLORS

With white light colors from comfortably warm 2,700 kelvin to activating 6,500 kelvin as well as the dynamic new Tunable White, RGBW and RGB solutions, you have all the options for a wide variety of applications. Tunable White easily switches between activating work light and atmospheric warm light for relaxing. The color-changing LED Strip versions provide modern accents in any ambience. This is how you can impress your customers.

Vaše benefity

PLáNujte. kombinujte. Inštalujte.

Jednoduché plánovanie
Konfigurátor systému LED pásikov vám krok za krokom povedie k dokonalým výsledkom - nikdy nebolo jednoduchšie naplánovať množstvo a typ komponentov potrebných pre vašu konkrétnu úlohu osvetlenia. Systém LED pásov od LEDVANCE je kompatibilný s mnohými komponentmi od iných zavedených poskytovateľov.

Jednoduchá kombinácia
Všetko z jedného zdroja, všetko perfektne zladené. Systém LED pásikov od LEDVANCE sa skladá z LED pásov, vodičov, profilov a príslušenstva. Modulárny dizajn vám ušetrí drahocenný čas pri inštalácii.

Jednoduchá inštalácia
Predpripravené s káblami na oboch koncoch, s optimalizovanými dĺžkami pruhov, ľahkým a flexibilným skrátením. LEDVANCE systém LED pásov vyhovie vašim potrebám. Vaša práca je hotová za chvíľu.

SYSTEMové kOMPONENTy

na mieru robené produkty

LEDVANCE systém LED pásov obsahuje všetky komponenty, ktoré potrebujete pre svoje moderné projekty osvetlenia. LED pásy, profily, kryty a ovládače v rôznych verziách, ako aj vysoko kvalitné príslušenstvo. Výhodou pre vás je, že nemusíte tráviť čas hľadaním konkrétnych komponentov a skúmať, či budú kompatibilné. Všetko pochádza z jedného zdroja, dokonale zhodné a jednoduchá inštalácia.

Vysoké IP hodnotenie? Žiaden problém. Stmievateľné svetlo? Možné kedykoľvek s príslušným trafo ovládačom alebo systémom riadenia osvetlenia. A pre zložité projekty dynamického osvetlenia môžete jednoducho pridať príslušné senzory. Nikdy nebolo jednoduchšie zapôsobiť na svojich zákazníkov optimálnymi riešeniami osvetlenia.

Všetky LED pásy od LEDVANCE sú vybavené vysoko kvalitnými LED diódami v najvyšších triedach energetickej účinnosti (A, A + a A ++). Trieda energetickej účinnosti (EHS) na stupnici od A ++ (najvyššia účinnosť) do E (najnižšia účinnosť).