Elastyczne paski LED firmy LEDVANCE

dopasują się do Twoich wymagań

Nowy system elastycznych pasków LED firmy LEDVANCE ułatwia realizowanie najbardziej wymagających projektów oświetleniowych. Paski LEDVANCE tworzą bardzo bogaty i wszechstronny system komponentów, który spełni różnorodne potrzeby projektantów profesjonalnego oświetlenia.

System elastycznych pasków LEDVANCE to wiele rozwiązań do wyboru, co pozwala na dowolność w projektowaniu. Można wybrać komponenty z zabezpieczeniem lub bez, z możliwością ściemniania, w pięciu temperaturach barwowych (od 2700 K do 6000 K) i współczynniku oddawania barw (CRI) Ra nawet 90 oraz strumieniu świetlnym od 300 do 2000 lm/m.

System pasków LEDVANCE to kompletne rozwiązanie wysokiej jakości

Paski elastyczne LEDVANCE są oferowane w trzech kategoriach cenowych: Superior Class, Performance Class i Value Class. Ich maksymalna trwałość wynosi 60 tys. godzin, a dodatkowo LEDVANCE udziela na produkty od 2 do 5 lat gwarancji.

Trzy kategorie produktów w różnych segmentach cenowych

Paski z kategorii Superior to oświetlenie najwyższej jakości o imponującym współczynniku oddawania barw Ra przekraczającym 90. Na każdym metrze pasków LEDVANCE Superior Class umieszczono 140 diod, które zapewniają jednorodny strumień światła i równomierny rozsył na całej długości. Paski Superior z zabezpieczeniem mają szczelne obudowy o stopniu ochrony przed pyłem i wodą IP67, dlatego idealnie sprawdzają się w trudnych warunkach: na zewnątrz budynków i w zakurzonych, wilgotnych pomieszczeniach. Najwyższej klasy paski LEDVANCE są objęte 5-letnią gwarancją, mają trwałość sięgającą 60 tys. godzin i certyfikat TÜV potwierdzający ich wysoką jakość oraz bezpieczną konstrukcję.

Modele pasków LEDVANCE z serii Performance również są certyfikowane przez TÜV, mają trwałość do 35 tys. godzin, współczynnik oddawania barw Ra 80, a w wersji z zabezpieczeniem spełniają wymagania przemysłowej normy IP66. Mają niemal równie dobre parametry, jak modele z linii Superior, a znacznie atrakcyjniejsze ceny. Idealnym zastosowaniem dla pasków Performance Line jest oświetlenie hoteli, biur, szkół, restauracji, barów oraz sklepów. LEDVANCE oferuje 3 lata gwarancji na paski tej kategorii.

Najbardziej atrakcyjna cenowo kategoria to paski LEDVANCE Value. Są uniwersalnym rozwiązaniem o dobrym stosunku jakości do ceny, przeznaczonym do podstawowych instalacji oświetleniowych. Również oferują współczynnik oddawania barw Ra 80 i występują także w wersji o stopniu ochrony IP65, a ich maksymalna trwałość została określona na 20 tys. godzin.

System LEDVANCE

to także atrakcyjne akcesoria i dodatkowe komponenty

System LEDVANCE to także atrakcyjne akcesoria i dodatkowe komponenty
Nowy system LEDVANCE oferuje znacznie więcej niż tylko paski LED na różnych poziomach cenowych z osłonami IP lub bez. To kompletne rozwiązanie, które obejmuje szeroką gamę profili (otwarte lub z ramką, do instalacji sufitowej lub ściennej), osłon i zasilaczy LED z funkcją ściemniania i bez. Dostępne są również liczne akcesoria: złącza zasilające, złącza do pasków, zakończenia i wsporniki montażowe – wszystko doskonale dopasowane do siebie. Ponadto system pasków LEDVANCE może być łączony z elementami innych uznanych producentów, co daje jeszcze większą dowolność i elastyczność zastosowań.

Projektowanie systemów oświetlenia wykorzystujących paski elastyczne LEDVANCE jest proste dzięki intuicyjnemu konfiguratorowi, dostępnemu na stronie internetowej LEDVANCE ( http://www.ledvance.com/led-strip-configurator). Przy jego pomocy można łatwo stworzyć małe i duże projekty, dopasowane do różnych zastosowań. Po zakończeniu konfiguracji program przygotowuje listę elementów koniecznych do instalacji.

Przemyślana konstrukcja sprawia, że paski LEDVANCE są bardzo uniwersalne

Proces montażu również jest łatwy i szybki. Paski LED firmy LEDVANCE są oferowane w zoptymalizowanych długościach i mają wstępnie podłączone przewody po obu stronach – można je łatwo i dowolnie skracać.

Dzięki tym wszystkim cechom system pasków LEDVANCE jest bardzo wszechstronny. Sprawdza się idealnie przy oświetlaniu różnych przestrzeni, od prywatnych mieszkań po centra handlowe. Przykładowo paski LED o strumieniu świetlnym od 1000 do 2000 lm/m oraz barwie zbliżonej do światła dziennego (6500 K) zapewniają bardzo wysokiej jakości oświetlenie ogólne w dużych biurach, zwiększając wydajność i motywację do pracy. Wersje o strumieniu światła od 600 do 1000 lm/m oraz temperaturze barwowej 4000 K stanowią doskonałe rozwiązanie do oświetlania małych sal konferencyjnych, a paski LED firmy LEDVANCE o strumieniu świetlnym od 300 do 600 lm/m oferują światło akcentujące do fasad budynków, uzupełniając kompletną profesjonalną instalację oświetleniową.